Pewna wygrana w ostatnim sparingu

2 miesiące temu | 04.08.2024, 15:59

Unici zakończyli cykl spotkań kontrolnych. Ostatnim sparingpartnerem niebiesko-białych był Cyklon Kończewice.

Pojedynek miał jednostronny przebieg. Piłkarze Unii objęli prowadzenie już w 11. minucie po golu Kacpra Patyka, a cztery minuty później rezultat podwyższył Aron Maciejewski. Tuż przed przerwą trzecią bramkę mógł zdobyć Mikołaj Wojdak, jednak jego strzał trafił w słupek.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Kosiński. W 59. minucie precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego popisał się jeden z zawodników testowanych, a bramkarz gości okazał się bezradny. Wynik spotkania w 73. minucie ustalił Bartłomiej Kosiński, dla którego było to drugie trafienie w tym dniu.

Unia Wąbrzeźno - Cyklon Kończewice 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 K. Patyk (11'), 2:0 A. Maciejewski (15'), 3:0 B. Kosiński (49), 4:0 zawodnik testowany (53'), 5:0 B. Kosiński (73').

Unia: K. Lasek - D. Hancyk, zawodnik testowany I, K. Patyk, zawodnik testowany II - zawodnik testowany III, A. Maciejewski - zawodnik testowany IV, zawodnik testowany V, M. Wojdak - J. Nowak.
Na zmiany wchodzili: zawodnik testowany VI, J. Zalewski - zawodnik testowany VII, zawodnik testowany VIII, zawodnik testowany IX, J. Boczek, B. Kosiński, M. Kamiński, A. Pawłowski, K. Dąbrowski.