Remis w ostatnim meczu kontrolnym

W minioną sobotę piłkarze Unii rozegrali ostatni mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem. Niebiesko-biali na własnym stadionie zmierzyli się z Golem Brodnica.

Goście postawili naszej drużynie bardzo trudne warunki i już w 10. minucie zdobyli pierwszą bramkę, która była konsekwencją błędu wąbrzeskiej defensywy. Unici szybko zdołali odpowiedzieć golem remisowym, jednak w 25. minucie brodniczanie ponownie wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą niebiesko-biali wyrównali stan rywalizacji.
Po przerwie wąbrzeźnianie mieli nieznaczną przewagę, której niestety nie zdołali udokumentować bramką. Dodatkowo w ostatnich minutach goście mogli zdobyć zwycięskiego gola, jednak golkiper Unii zdołał sparować strzał na poprzeczkę.
W przyszłą sobotę nasza drużyna zainauguruje na własnym stadionie nowy sezon IV ligi. O godzinie 17:00 unici podejmować będą Wdę Świecie.

Unia Wąbrzeźno – Gol Brodnica 2:2 (2:2)
Bramki dla Unii:
zaw. testowany VII, zaw. testowany

Unia: zaw. testowany I – D. Hancyk, zaw. testowany II, R. Drapiewski, D. Orzechowski – zaw. testowany III, B. Kosiński, zaw. testowany IV, zaw. testowany V, zaw. testowany VI – zaw. testowany VII.
Na zmiany wchodzili: B. Rojek, A. Maciejewski, zaw. testowany VIII, J. Boczek, M. Wojdak.

Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania