Sparing zamiast ligi

W minioną sobotę unici mieli zagrać zaległe spotkanie ligowe z Rawysem Raciąż. Niestety pogoda ponownie pokrzyżowała plany i w zastępstwie wąbrzeźnianie rozegrali sparing z Orlętami Aleksandrów Kujawski.

Unici wynik pojedynku mogli otworzyć już w 2. minucie, jednak rzut karny wykonywany przez Radosława Drapiewskiego obronił golkiper gości. W 32. minucie piłkarze z Aleksandrowa Kujawskiego przeprowadzili składną akcję, po której Łukasz Witucki głową skierował piłkę do siatki. Na odpowiedź Unii nie trzeba było długo czekać. Sześć minut później do remisu doprowadził Stanisław Jabłoński.
Po przerwie, w 52. minucie, silnym strzałem z obrębu pola karnego prowadzenie niebiesko-białym dał Szymon Pawłowski. W kolejnych minutach unici mogli podwyższyć wynik spotkania, jednak w ataku brakowało skuteczności. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego niewykorzystane sytuacje mogły się zemścić, lecz w wąbrzeskiej bramce fantastycznymi interwencjami popisał się Szymon Lewandowski.

Unia Wąbrzeźno – Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1 (1:1)
Bramki:
0:1 Ł. Witucki (32′), 1:1 S. Jabłoński (38′), 2:1 S. Pawłowski (52′)

Unia: S. Lewandowski – D. Orzechowski, D. Orlicki, R. Drapiewski, B. Rojek – R. Wojnowski – A. Maciejewski, S. Pawłowski – S. Owczarczyk, B. Kosiński, S. Jabłoński.
Na zmiany wchodzili: D. Hancyk, W. Leis, M. Wojdak, P. Mazurowski, K. Kułacz, J. Boczek.

Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania