Wygrana w przedostatnim sparingu

Przygotowania unitów do rundy wiosennej zbliżają się ku końcowi. W przedostatnim meczu kontrolnym wąbrzeźnianie pokonali Unię Gniewkowo.

Początek spotkania nie był zbyt porywający. Obie drużyny grały bardzo zachowawczo, a co za tym idzie nie stwarzały wielu okazji strzelecki. Jedną z nielicznych sytuacji wykorzystał w 18. minucie Aron Maciejewski, który znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem gości i pewnym uderzeniem dał niebiesko-białym prowadzenie.
Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy rezultat podwyższył Chimezie Ohaga. Unitów stać było na zdobycie trzeciej bramki, jednak w ofensywie zawodziła skuteczność. Dziesięć minut przed końcem spotkania honorowe trafienie dla gniewkowian zanotował Kamil Fajkowski.
W przyszłą sobotę unici rozegrają ostatni sparing przed zaległym spotkaniem ligowym z Rawysem Raciąż. Niebiesko-biali o godzinie 14:00 zmierzą się na wyjeździe z Cuiavią Inowrocław.

Unia Wąbrzeźno – Unia Gniewkowo 2:1 (1:0)
Bramki:
1:0 A. Maciejewski (18′), 2:0 C. Ohaga (47′), 2:1 K. Fajkowski (80′)

Unia: S. Lewandowski – B. Kosiński, D. Kalinowski, R. Drapiewski, B. Rojek – W. Leis – A. Maciejewski, S. Pawłowski – M. Wojdak, P. Mazurowski, K. Biesek.
Na zmiany wchodzili: D. Hancyk, zawodnik testowany, K. Kułacz, M. Gołąb, C. Ohaga, S. Jabłoński.

Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania