Szymon Pawłowski nowym piłkarzem Unii!

Do drużyny Unii Wąbrzeźno dołączył nowy zawodnik. Jest nim 20-letni Szymon Pawłowski.

Nasz klub pozyskał Szymona Pawłowskiego na zasadzie wypożyczenia z Drwęcy Golub-Dobrzyń do końca czerwca bieżącego roku.
Nowy piłkarz Unii przygodę z piłką nożną rozpoczynał w drużynach młodzieżowych Piłkarza Golub-Dobrzyń. Od 2015 roku reprezentował już Drwęcę Golub-Dobrzyń, w której przeszedł szczeble od trampkarza do seniora. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu został wypożyczony do Elany Toruń. Na boiskach IV ligi wystąpił w dziesięciu spotkaniach – zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował jedną żółtą kartę.
Witamy Szymona w naszym klubie i życzymy jak najlepszych występów w barwach Unii!

Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania