Porażka po dobrym meczu

W szóstym meczu kontrolnym Unia zmierzyła się na wyjeździe z Elaną Toruń. Po emocjonującym spotkaniu wąbrzeźnianie nieznacznie ulegli IV-ligowcowi.

Od pierwszego gwizdka sędziego Elana zyskała przewagę, lecz unici bardzo dobrze organizowali się w defensywie. W 14. minucie torunianie przebili się przez obronę Unii i po trafieniu Filipa Karwackiego objęli prowadzenie. Na odpowiedź niebiesko-białych nie trzeba było długo czekać. Pięć minut później do remisu doprowadził Sebastian Owczarczyk.
Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy w dogodnej sytuacji znalazł się Chimezie Ohaga, jednak arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Unici próbowali jeszcze zaskoczyć gospodarzy szybkimi zrywami inicjowanymi przez Sebastiana Owczarczyka, ale żadnej akcji nie udało się skutecznie sfinalizować. Zmiany oraz zmęczenie spowodowały, że w ostatnim kwadransie przewagę zyskali elanowcy. W 80. minucie zwycięską bramkę dla Elany, mocny uderzeniem z rzutu wolnego, zdobył Kowalski.

Elana Toruń – Unia Wąbrzeźno 2:1 (1:1)
Bramki:
1:0 F. Karwacki (14′), 1:1 S. Owczarczyk (19′), 2:1 K. Kowalski (80′)

Unia: S. Lewandowski – D. Orzechowski, D. Orlicki, R. Drapiewski, B. Rojek – zawodnik testowany – A. Maciejewski, zawodnik testowany – S. Owczarczyk, C. Ohaga, S. Jabłoński.
Na zmiany wchodzili: D. Kalinowski, B. Kosiński, M. Wojdak, M. Gołąb.

Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania