Zwycięstwa drużyn młodzieżowych

Z kompletem zwycięstw zakończyły weekend drużyny młodzieżowe Unii Wąbrzeźno. Po trzy oczka do ligowych tabel mogli dopisać juniorzy, trampkarze oraz młodzicy.

Zespół juniorów w niedzielę zmierzył się na wyjeździe z LTP Lubanie. Podopieczni Sebastiana Isbrandta pewnie pokonali rywali 5:0 i umocnili się na 3. miejscu w III lidzie okręgowej. Nasza drużyny w 7 spotkaniach zgromadziła 11 punktów. W następnej kolejce unici zagrają na wyjeździe z Wisłą Dobrzyń n/Wisłą.
LTP Lubanie – Unia Wąbrzeźno 0:5 (0:2)
Bramki:
M. Wojdak 2, J. Mroczka, D. Lyzlov, J. Boczek
Unia: J. Jabłoński – M. Kamiński, J. Boczek, D. Lyzlov – N. Pawlicki, A. Karczewski, K. Michałek, M. Wojdak, F. Kula – J. Mroczka, K. Kaczmarczyk.
Na zmiany wchodzili: K. Zalewski, A. Dybowski, S. Sobota, D. Ciupak.

Jeszcze wyższe zwycięstwo odnieśli trampkarze, którzy w sobotę sobotę zmierzyli się na wyjeździe z UKS Płużnica. Zespół prowadzony przez Jarosława Rybszlegera wygrał aż 7:0. Aktualnie młodzi wąbrzeźnianie z dorobkiem 15 punktów zajmują 2. miejsce w II lidze wojewódzkiej. W nadchodzącą niedzielę rywalem trampkarzy będzie Legia Chełmża.
UKS Płużnica – Unia Wąbrzeźno 0:7 (0:4)
Bramki: Ryszkowski 3, Ignasiak, Kamiński, Wiśniewski, Błaszkowski
Unia: M. Kowalski (72′ K. Czop) – K. Dąbrowski, B. Kamiński, O. Mroziński, M. Libuszewski (51′ K. Śliwiński), K. Wiśniewski, M. Ryszkowski (63′ N. Becker), I. Ignasiak, K. Drozdalski, J. Glinowiecki, H. Błaszkowski.

Również w sobotę swój mecz rozegrali młodzicy. Podopieczni Roberta Tomaszewskiego na własnym boisku pokonali AMP Czernikowo 1:0. Dzięki zwycięstwu unici awansowali na 2. miejsce w III lidze okręgowej i mają tylko punkt straty do prowadzącego Orła Głogowo. W niedzielę nasza drużyny zmierzy się na wyjeździe z LZS Bobrowo.
Unia Wąbrzeźno – AMP Czernikowo 1:0 (0:0)
Bramka:
J. Osowski
Unia: J. Białkowski – P. Wawrzyniak, I. Niemyt, F. Czerwiński, J. Patyk, H. Szczutowski, M. Lewandowska, Z. Rękas, A. Kołodziejska, R. Jurkiewicz, M. Buczkowski, F. Osowski, J. Osowski, N. Pudliński (k), J. Fudała, S. Boniecki.

W ubiegły weekend mecze rozgrywały również młodsze drużyny naszego klubu. W ramach rozgrywek „Od pasji do futbolu” udział w turniejach brały zespoły orlików (rocznik 2012 i 2013), żaków (rocznik 2014) i skrzatów (rocznik 2016).

Napisz komentarz

You must be logged in to post a comment.