Unijna młodzież rozpoczęła nowy sezon

W ubiegły weekend spotkania ligowe rozegrały nasze drużyny młodzieżowe. O punkty walczyli juniorzy, trampkarze oraz młodzicy.

Wszystkie zespoły rywalizowały w niedzielę na boisku bocznym w Wąbrzeźnie. Jako pierwsi na plac gry wyszli młodzicy, którzy zmierzyli się z JSS II Toruń. Podopieczni Roberta Tomaszewskiego pewnie pokonali gości 5:1.
Tuż po młodzikach do pojedynku przystąpili trampkarze. Zespół prowadzony przez Jarosława Rybszlegera podejmował Gwiazdę Toruń. Również i tym razem niebiesko-biali okazali się lepsi i wygrali z rywalami 4:1.
Jako ostatni swój mecz rozegrali juniorzy. Przed tygodniem podopieczni Sebastiana Isbrandta zostali rozgromieni na wyjeździe przez Piasta Łasin. W ten weekend wąbrzeźnianie zrehabilitowali się za ostatnią porażkę i pokonali Pomorzanina II Toruń 4:2.

Komplet wyników:
Junior A1:
Unia Wąbrzeźno – Pomorzanin II Toruń 4:2 (1:2)
Bramki dla Unii:
Maciejewski 2, Wojdak 2.
Unia: Jabłoński – Dybowski, Lyzlov, Ciupak, Pawlicki, Kamiński, Michałek, Maciejewski, Boczek, Wojdak, Mroczka.
Na zmiany wchodzili: Zalewski, Karczewski, Sobota.

Trampkarz C1:
Unia Wąbrzeźno – Gwiazda Toruń 4:1 (3:0)
Bramki dla Unii:
Błaszkowski 2, Ignasiak, Dąbrowski.
Unia: Kowalski – Dąbrowski, Drozdalski, Libuszewski, Mroziński, Wiśniewski, Glinowiecki, Ryszkowski, Becker (68′ Czop), Błaszkowski, Ignasiak.

Młodzik D1:
Unia Wąbrzeźno – JSS II Toruń 5:1 (4:0)
Bramki dla Unii:
J. Osowski, Czerwiński, Fudała, Buczkowski, Niemyt.
Unia: Witomska – Wawrzyniak, Niemyt, Fudała, Rusinek, Boniecki, J. Osowski, Kołodziejska, Patyk, Czerwiński, Buczkowski, Jurkiewicz, F. Osowski, Pudliński.

Napisz komentarz

You must be logged in to post a comment.