Ligę czas zacząć

W sobotę Unia rozpocznie nowy sezon w klasie okręgowej. Wąbrzeźnianie zagrają u siebie z LKS Dąbrowa Chełmińska.

Zespół gości w poprzednim sezonie był jedną z ligowych niespodzianek. Ostatecznie piłkarze z Dąbrowy Chełmińskiej zajęli w tabeli 6. miejsce, a na boisku napsuli krwi nie jednej wyżej notowanej drużynie. W przygotowaniach do obecnych rozgrywek ekipa LKS spisywała się ze zmiennym szczęściem, jednak w porównaniu do zeszłego sezonu w kadrze nie nastąpiły wielkie zmiany. Można się więc spodziewać, że goście postawią unitom trudne warunki i o komplet punktów nie będzie łatwo.
W poprzednim sezonie LKS wygrał w Wąbrzeźnie aż 5:1. Wiosną niebiesko-biali byli bliscy wywiezienia z Dąbrowy Chełmińskiej trzech punktów, jednak spotkanie zakończyło się remisem. Do obecnego sezonu wąbrzeźnianie przystępują w nieco odmienionym składzie. Do drużyny dołączyło czterech wartościowych graczy, którzy mają odmienić obliczę Unii z poprzednich sezonów. Mamy nadzieję, że w sobotę nasza drużyna udanie zainauguruje nowe rozgrywki i po dobrym meczu zdobędzie trzy punkty.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz z LKS Dąbrowa Chełmińska i zachęcamy do aktywnego wspierania wąbrzeskiej drużyny!

1. kolejka klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – LKS Dąbrowa Chełmińska: 13.08.2022 (sobota), godzina: 17:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.

Napisz komentarz

You must be logged in to post a comment.