Oldboje Unii w grze!

W minioną sobotę na Stadionie Miejskim w Wąbrzeźnie odbył się Turniej Oldbojów K-PZPN. Oprócz Unii w zawodach rywalizowały także drużyny z Bydgoszczy, Torunia oraz Rypina.

Pierwotnie turniej miał być rozegrany już w czerwcu, jednak wówczas został odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne. W sobotę żadne przeszkody nie stanęły już na drodze i zespoły mogły skupić się na rywalizacji.
Najlepszą drużyną okazali się oldboje z Bydgoszczy, którzy zakończyli zawody z kompletem zwycięstw. Na drugim miejscu, z sześcioma punktami, uplasowali się unici. W pierwszym meczu po trafieniu Pawła Mazurowskiego wąbrzeźnianie pokonali Lecha Rypin 1:0. Takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie z oldbojami z Torunia, a tym razem zwycięską bramkę zdobył Jarosław Rybszleger.
Zmagania byłych zawodników Unii przyciągnęły na stadion sporą liczbę kibiców. Fani mogli ponownie zobaczyć w akcji taki zawodników jak: Brunon Jankowski, Krzysztof Kultys, Krzysztof Leis, Sławomir Mówiński, Paweł Mikulski, Janusz Marciniak, Waldemar Mielnik, Piotr Klimek, Grzegorz Rydzyński, Tomasz Sulikowski, Jan Wiśniewski, Dariusz Borzykowski, Marek Rożnowski, Jerzy Jabłoński, Paweł Szablewski, Janusz Sumiński, Paweł Mazurowski, Sebastian Isbrandt, Jarosław Rybszleger.

Komplet wyników:
Unia Wąbrzeźno – Lech Rypin 1:0
Oldboy Bydgoszcz – Oldboys Toruń 3:1
Unia Wąbrzeźno – Oldboys Toruń 1:0
Oldboy Bydgoszcz – Lech Rypin 3:1
Oldboys Toruń – Lech Rypin 1:1
Unia Wąbrzeźno – Oldboy Bydgoszcz 0:1

Fotorelacja: Turniej Oldbojów K-PZPN (foto. Radek Cisło)

Napisz komentarz