Victoria gromi Unię

Unici zaliczyli kolejny fatalny występ. Tym razem zostali rozgromieni na własnym stadionie przez Victorię Czernikowo.

Spotkanie rozpoczęło się dla wąbrzeźnian fatalnie. Goście już w 9. minucie objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i trafieniu Mateusza Wróblewskiego. Sześć minut później rezultat podwyższył Michał Gorczyński. Unia niestety nie istniała na boisku, z kolei Victoria spokojnie kontrolowała grę. W 30. minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Mateusz Wróblewski.
Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Piłkarze z Czernikowa bramkami w 59. i 61. minucie ostatecznie pozbawili unitów jakichkolwiek szans na korzystny rezultat. Wynik spotkania w 73. minucie ustalił Mateusz Wróblewski, który po raz czwarty pokonał Patryka Adamczyka.

Unia Wąbrzeźno – Victoria Czernikowo 0:6 (0:3)
Bramki:
0:1 M. Wróblewski (9′), 0:2 M. Gorczyński (15′), 0:3 M. Wróblewski (30′), 0:4 M. Adamski (59′), 0:6 M. Wróblewski (61′), 0:6 M. Wróblewski (73′)

Unia: P. Adamczyk – J. Kołodziej (62′ D. Kalinowski), R. Drapiewski, D. Zamiatowski (56′ żk; 76′ S. Drozdalski), B. Rojek (45′ żk), B. Kosiński (68′ żk) – S. Jabłoński (32′ żk), J. Szyda (54′ żk; 62′ W. Leis), A. Maciejewski, M. Gołąb (83′ M. Wojdak) – P. Nowicki

Fotorelacja: Unia Wąbrzeźno – Victoria Czernikowo: 16 zdjęć (foto. Radek Cisło)