Radzynianka rozgromiona

W przedostatnim meczu kontrolnym Unia podejmowała Radzyniankę Radzyń Chełmiński. Po jednostronnym spotkaniu wąbrzeźnianie pewnie pokonali rywali.

Od początku meczu stroną przeważającą była wąbrzeska drużyna. Wynik w 21. minucie otworzył Paweł Marszałek, a sześć minut później prowadzenie podwyższył Aron Maciejewski. Unici dwa kolejne ciosy wyprowadzili w ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy. Najpierw, w 41. minucie, trzecią bramkę zdobył Marcin Gołąb, z kolei chwilę potem ładnym uderzeniem z narożnika pola karnego popisał się Paweł Marszałek.
W drugiej odsłonie pojedynku obraz gry nie zmienił się. Unia wciąż dominowała, jednak długo nie potrafiła pokonać bramkarza Radzynianka. Sztuka ta udała się dopiero w 72. minucie Mikołajowi Wojdakowi. Niecałe dziesięć minut później rezultat spotkania ustalił Szymon Marszałek.

Unia Wąbrzeźno – Radzynianka Radzyń Chełmiński 6:0 (4:0)
Bramki:
1:0 P. Marszałek (21′), 2:0 A. Maciejewski (27′), 3:0 M. Gołąb (41′), 4:0 P. Marszałek (43′), 5:0 M. Wojdak (72′), 6:0 S. Marszałek (81′)

Unia: P. Adamczyk – R. Drapiewski, B. Rojek, M. Niedbała, B. Kosiński – P. Kamiński, P. Mazurowski, A. Maciejewski – zaw. testowany I, S. Jabłoński, M. Gołąb.
Na zmiany wchodzili: M. Grodzicki – zaw. testowany II, D. Kalinowski, P. Marszałek, M. Wojdak, S. Drozdalski, S. Marszałek.

Fotorelacja: Unia Wąbrzeźno – Radzynianka Radzyń Chełmiński: 22 zdjęcia (foto. Radek Cisło)