Zapraszamy do drużyny Oldboy Unia!

Tworzymy nową drużynę piłkarską! Będzie nią zespół oldboyów, który od kwietnia rozpocznie zmagania w lidze Oldboy K-PZPN.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do dołączenia do nowej drużyny oldboyów Unii Wąbrzeźno, w której będą mogli występować zawodnicy z rocznika 1980 i starsi. Od kwietnia zespół będzie rywalizował w lidze Oldboy K-PZPN.
Jak zaznacza organizator – rozgrywki Oldboy K-PZPN o mistrzostwo Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej odbywać się będą w formie ligi lub turniejów. Forma rozgrywek uzależniona jest od liczby zgłoszonych zespołów i zostanie skonsultowana z zainteresowanymi zespołami. Planowany czas trwania meczów wynosi 2 x 35 minut z 15-minutową przerwą. Zespoły będą występować w składach 11-osobowych. Ilość zmian zawodników w czasie spotkania będzie nieograniczona z prawem powrotu do gry. Każdy gracz wpisany do protokołu zawodów będzie traktowany jako zawodnik biorący udział w grze.
Osoby, które chcą dołączyć do zespołu oldboyów Unii mogą kontaktować się z Sebastianem Isbrandtem (501 042 909) lub Jarosławem Rybszlegerem (500 085 522).

Napisz komentarz