Wygrana pod tężniami

Unici zakończyli cykl meczów kontrolnych. W ostatnim sparingu wąbrzeźnianie wygrali na wyjeździe ze Zdrojem Ciechocinek.

Początek spotkania należał go gospodarzy. Zdrój najlepszą okazję do objęcia prowadzenia miał w 18. minucie, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się Marcin Grodzicki. W 36. minucie Unia wykorzystała jedną ze swoich nielicznych akcji i po strzale Jakuba Godlewskiego objęła prowadzenie. Pięć minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wynik podwyższył Filip Ciechacki.
Przez większość drugiej połowy unici kontrolowali przebieg meczu. Co prawda w 70. minucie piłkarze Zdroju strzelili bramkę kontaktową, ale na nic więcej nie było już ich stać. W ostatnich dziesięciu minutach dwie kolejne bramki dla wąbrzeskiej drużyny zdobyli Stanisław Jabłoński oraz Jakub Godlewski.

Zdrój Ciechocinek – Unia Wąbrzeźno 1:4 (0:2)
Bramki:
0:1 J. Godlewski (36′), 0:2 F. Ciechacki (41′), 1:3 S. Jabłoński (81′), 1:4 J. Godlewski (83′)

Unia: M. Grodzicki – B. Kosiński, R. Drapiewski, zawodnik testowany, B. Rojek – W. Leis, A. Maciejewski, F. Ciechacki – P. Marszałek, S. Jabłoński, J. Godlewski.
Na zmianę wszedł: J. Jabłoński.