Ostatnia prosta

W środę Unia rozegra na stadionie przy ul. Tysiąclecia 3 zaległe spotkanie 19. kolejki z Elaną II Toruń. Będzie to pierwszy z czterech ostatnich meczów, które zadecydują o utrzymaniu w klasie okręgowej.

Druga drużyna Elany Toruń uzbierała do tej pory 41 punktów i zajmuje 10. miejsce w lidze. Torunianie w ostatniej kolejce wygrali u siebie z Radzynianką 3:0, jednak w poprzednich spotkaniach radzili sobie ze zmiennym szczęściem. Jesienią unici rozegrali w Toruniu bardzo dobre zawody. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem, jednak niebiesko-biali przez większość meczu grali w dziesięciu, a do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele.
W środę wąbrzeźnianie ponownie będą musieli wznieść się na wyżyny swoich możliwości i wywalczyć komplet punktów. Ostatnie wysokie porażki mocno skomplikowały sytuację w tabeli. Każda kolejna strata punktów może okazać się nie do odrobienia, a co za tym idzie przybliży unitów do spadku z ligi okręgowej.

19. kolejka KEEZA klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – Elana II Toruń: 09.06.2021 (środa), godzina: 18:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3.

Ceny biletów:
Bilet normalny
– 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.

Napisz komentarz