Sparingi unijnej młodzieży

W miniony weekend kolejne mecze sparingowe rozegrały drużyny młodzieżowe naszego klubu. Do rywalizacji stanęły zespoły trampkarzy, młodzików oraz skrzatów.

W sobotę spotkanie z Golem Brodnica rozegrali trampkarze Unii. Podopieczni Sebastiana Isbrandta stoczyli z brodniczanami wyrównany pojedynek, jednak w drugiej połowie rywale zdołali przechylić szalę na swoją stronę i wygrali mecz 1:0. Kolejny sparing unici rozegrają w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 z Piastem Łasin.
Unia Wąbrzeźno – Gol Brodnica 0:1 (0:0)
Unia: J. Jabłoński – D. Zuger, S. Drozdalski, K. Sosnowski, I. Tomaszewski, D. Ciupak, A. Pawłowski, M. Wojdak, M. Kamiński, J. Boczek, S. Szumacher.
Na zmiany wchodzili: A. Dybowski, K. Zalewski, M. Wilma.
Fotorelacja: Unia Wąbrzeźno – Gol Brodnica: 29 zdjęć (foto. Radek Cisło)

Młodzicy Jarosława Rybszlegera w niedzielę zmierzyli się w Toruniu z Juventus Academy Toruń. Spotkanie odbyło się na pierwszym zadaszonym boisku w naszym województwie. Młodzi wąbrzeźnianie spisali się wyśmienicie i pokonali gospodarzy aż 8:2.
Juventus Academy Toruń – Unia Wąbrzeźno 2:8
Bramki dla Unii: M. Drewnik (3), I. Ignasiak (2), H. Błaszkowski, S. Krause, gol samobójczy.
W Unii zagrali: J. Zalewski, M. Kowalski – M. Kunicki, S. Krause, K. Wiśniewski, M. Drewnik, K. Dąbrowski, I. Ignasiak, B. Kamiński, M. Ryszkowski, B. Dziura, H. Błaszkowski, K. Drozdalski.

Miniony weekend był pracowity także dla skrzatów, czyli najmłodszych piłkarzy Unii. Podopieczni Jarosława Rybszlegera wzięli udział w turnieju Mustang Cup dla dzieci z rocznika 2014 i młodszych. W zawodach nasza drużyna zmierzyła się z gospodarzami – Mustangiem Ostaszewo, a także z Piłkarzem Golub-Dobrzyń oraz Golem Chełmża. Po sportowej rywalizacji wszystkie zespoły otrzymały puchary oraz pamiątkowe medale.
W Unii zagrali: M. Zrada, B. Strzelecki, M. Dziadosz, N. Isbrandt, M. Szczutowski, M. Mielewczyk, J. Madeja, S. Łęgowski, W. Tomaszewski, J. Sikora.

Napisz komentarz