Dawid Zamiatowski nowym trenerem Unii!

Zarząd Klubu podjął decyzję w sprawie obsady stanowiska trenera pierwszej drużyny Unii Wąbrzeźno. Nowym szkoleniowcem niebiesko-białych został Dawid Zamiatowski.

Dawid Zamiatowski to młody, 33-letni trener, który przez większość swojej piłkarskiej kariery związany był z Elaną Toruń. W toruńskim klubie występował na szczeblach IV, III oraz II ligi. W rundzie jesiennej sezonu 2012/2013 jedyny raz zdecydował się zmienić barwy klubowe i na krótki okres trafił do… Unii Wąbrzeźno.
Po zakończeniu piłkarskiej kariery Dawid Zamiatowski został trenerem Mustanga Ostaszewo, którego prowadził od lipca 2017 roku do czerwca 2019 roku. Z ostaszewskim klubem dwa razy zajął 3. miejsce w klasie okręgowej i dwukrotnie dotarł do ćwierćfinału Pucharu Polski K-PZPN. Od sierpnia do października bieżącego roku trenował IV-ligowe Orlęta Aleksandrów Kujawski.
Serdecznie witamy Dawida Zamiatowskiego w naszym klubie i życzymy jak najlepszych wyników! Pierwszy trening nowego szkoleniowca z zespołem Unii został zaplanowany na 9 stycznia 2021 roku.

Foto.: wloclawek.naszemiasto.pl

Napisz komentarz