Grała młodzież

W ubiegły weekend seniorzy nie rozegrali spotkania z Victorią Koronowo z powodu zagrożenia epidemicznego. Swoje kolejne mecze rozegrali za to trampkarze oraz młodzicy Unii.

Drużyna trampkarzy prowadzona przez Sebastiana Isbrandta w niedzielę zmierzyła się na wyjeździe z Elaną Toruń. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie 6:0 nad Gwiazdą Bydgoszcz liczyliśmy, że młodzi unici pokuszą się o sprawienie niespodzianki, jednak torunianie okazali się wyraźnie lepsi i pokonali naszą drużynę aż 7:0. Po dwunastu kolejkach wąbrzeźnianie zajmują 6. miejsce w I lidze wojewódzkiej trampkarzy. W przyszłą sobotę niebiesko-biali zagrają u siebie z Polonią Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się o godzinie 10:00 na boisku bocznym przy SP 3.

Elana Toruń – Unia Wąbrzeźno 7:0 (3:0)
Bramki:
1:0 M. Młodzik (19′), 2:0 M. Młodzik (37′), 3:0 M. Kościelecki (39′), 4:0 M. Kościelecki (49′), 5:0 M. Kościelecki (59′), 6:0 M. Kościelecki (77′), M. Młodzik (80+’)
Unia: J. Jabłoński – S. Drozdalski, K. Sosnowski, D. Zuger, I. Tomaszewski (68′ M. Kamiński) – K. Lewandowski (72′ S. Sobota), K. Patyk, J. Boczek (63′ B. Zieliński), M. Wojdak – N. Krebel (55′ D. Ciupak), A. Pawłowski (58′ M. Witkowski).

Również w niedzielę spotkanie rozegrali młodzicy prowadzeni przez Jarosława Rybszlegera. Unici sprawili miłą niespodziankę i zremisowali na wyjeździe z JAcademy Bydgoszcz. Nasza drużyna prowadziła już 2:0, jednak gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Aktualnie niebiesko-biali zajmują ostatnie miejsce w 1. lidze wojewódzkiej młodzików i wiosną rozpoczną zapewne zmagania w 2. lidze. W przyszłą niedzielę wąbrzeźnianie zagrają na wyjeździe z JSS Toruń.

JAcademy Bydgoszcz – Unia Wąbrzeźno 2:2 (0:1)
Bramki:
0:1 K. Drozdalski (18′), 0:2 I. Ignasiak (36′), 1:2 A. Storozum (40′), 2:2 A. Storozum (51′)
Unia: J. Zalewski – K. Drozdalski, M. Kunicki, K. Dąbrowski, B. Dziura (56′ żk), M. Drewnik, S. Krause, B. Kamiński, I. Ignasiak;
Na zmiany wchodzili: N. Becker, M. Ryszkowski.

Napisz komentarz