Niezbyt udany weekend drużyn młodzieżowych

W ubiegły weekend swoje mecze ligowe rozegrały drużyny młodzieżowe Unii Wąbrzeźno. Spośród młodzików, trampkarzy i juniorów starszych tylko ostatni wymienieni odnieśli zwycięstwo.

Juniorzy grający na co dzień w 1. grupie toruńskiej III ligi okręgowej rozgromili na wyjeździe Promień Kowalewo Pomorskie aż 1:6. Było to ich drugie ligowe zwycięstwo. Zespół juniorów zajmuje aktualnie drugie miejsce w swojej lidze ze stratą jednego punktu do liderującego Wojownika Wabcz, należy jednak zaznaczyć, iż wąbrzeźnianie mają rozegrany o jeden mecz mniej.
Trampkarze Unii, grający w I lidze wojewódzkiej, nie zdołali pokonać na własnym terenie Elany Toruń i ulegli torunianom 1:2. Aktualnie niebiesko-biali z 6 punktami plasują się na piątym miejscu w tabeli.
Spotkanie z Elaną rozegrała także starsza drużyna młodzików, występująca w I lidze wojewódzkiej. Niestety mecz również zakończył się porażką w stosunku 1:4. Młodzi unici z dorobkiem 6 punktów zajmują czwartą lokatę w tabeli.
Młodsza drużyna młodzików, grająca w III toruńskiej lidze okręgowej, przegrała u siebie z Olimpią II Grudziądz aż 0:6. Po sześciu kolejkach wąbrzeźnianie z 7 punktami zajmują szóste miejsce w tabeli.

Komplet wyników:
Juniorzy starsi: Promień Kowalewo Pomorskie – Unia Wąbrzeźno 1:6
Bramki dla Unii: J. Godlewski 2, M. Lupertowicz 2, M. Piórkowski, F. Bożykowski

Trampkarze: Unia Wąbrzeźno – Elana Toruń 1:2
Bramka dla Unii: J. Nowak

Młodzicy D1: Unia Wąbrzeźno – Elana Toruń 1:4
Bramka dla Unii: M. Jadziński

Młodzicy D2: Unia Wąbrzeźno – Olimpia II Grudziądz 0:6

Fot.: koronowo.net.pl

Napisz komentarz

You must be logged in to post a comment.