Klasa okręgowa 2021/22 – terminarz i wyniki

1. kolejka: 14-15 sierpnia 2021
Polonia Bydgoszcz 3-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 14 sierpnia, 11:00
Victoria Czernikowo 4-1 Rawys Raciąż 14 sierpnia, 12:00
Wojownik Wabcz 3-3 Victoria Lisewo 14 sierpnia, 16:00
Elana II Toruń 2-1 Pomorzanin Serock 15 sierpnia, 11:00
Start Warlubie 0-2 Mustang Ostaszewo 14 sierpnia, 11:00
Olimpia II Grudziądz 4-0 Promień Kowalewo Pomorskie 15 sierpnia, 12:00
Unia Wąbrzeźno 0-3 Sokół Radomin 14 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-3 Victoria Koronowo 14 sierpnia, 16:00
2. kolejka: 21-22 sierpnia 2021
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-2 Victoria Koronowo 21 sierpnia, 16:00
Sokół Radomin 6-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 22 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 5-2 Unia Wąbrzeźno 21 sierpnia, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Olimpia II Grudziądz 21 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Serock 0-0 Start Warlubie 21 sierpnia, 11:00
Victoria Lisewo 0-4 Elana II Toruń 21 sierpnia, 12:00
Rawys Raciąż 5-3 Wojownik Wabcz 21 sierpnia, 15:00
Polonia Bydgoszcz 0-0 Victoria Czernikowo 21 sierpnia, 11:00
3. kolejka: 28-29 sierpnia 2021
Victoria Czernikowo 1-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 28 sierpnia, 13:30
Wojownik Wabcz 0-0 Polonia Bydgoszcz 28 sierpnia, 16:00
Elana II Toruń 1-1 Rawys Raciąż 28 sierpnia, 15:00
Start Warlubie 3-1 Victoria Lisewo 28 sierpnia, 11:00
Olimpia II Grudziądz 2-1 Pomorzanin Serock 25 sierpnia, 18:00
Unia Wąbrzeźno 2-1 Mustang Ostaszewo 28 sierpnia, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie 28 sierpnia, 16:00
Victoria Koronowo 2-1 Sokół Radomin 28 sierpnia, 16:00
4. kolejka: 4-5 września 2021
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-1 Sokół Radomin 4 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Victoria Koronowo 4 września, 17:00
Mustang Ostaszewo 2-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 4 września, 16:00
Pomorzanin Serock 2-0 Unia Wąbrzeźno 4 września, 15:00
Victoria Lisewo 3-1 Olimpia II Grudziądz 4 września, 16:00
Rawys Raciąż 2-3 Start Warlubie 4 września, 17:00
Polonia Bydgoszcz 1-0 Elana II Toruń 4 września, 11:00
Victoria Czernikowo 0-0 Wojownik Wabcz 4 września, 12:30
5. kolejka: 11-12 września 2021
Wojownik Wabcz 1-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 11 września, 16:00
Elana II Toruń 1-0 Victoria Czernikowo 11 września, 12:30
Start Warlubie 0-2 Polonia Bydgoszcz 11 września, 11:00
Olimpia II Grudziądz 3-0 Rawys Raciąż 12 września, 12:00
Unia Wąbrzeźno 2-3 Victoria Lisewo 11 września, 17:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-3 Pomorzanin Serock 11 września, 12:00
Victoria Koronowo 1-2 Mustang Ostaszewo 12 września, 16:00
Sokół Radomin 2-3 Promień Kowalewo Pomorskie 12 września, 16:00
6. kolejka: 18-19 września 2021
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-3 Promień Kowalewo Pomorskie 18 września, 15:00
Mustang Ostaszewo 1-1 Sokół Radomin 18 września, 10:30
Pomorzanin Serock 2-5 Victoria Koronowo 18 września, 15:00
Victoria Lisewo 0-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 18 września, 14:00
Rawys Raciąż 1-0 Unia Wąbrzeźno 19 września, 15:00
Polonia Bydgoszcz 1-1 Olimpia II Grudziądz 18 września, 11:00
Victoria Czernikowo 2-4 Start Warlubie 18 września, 13:00
Wojownik Wabcz 0-3 Elana II Toruń 18 września, 11:00
7. kolejka: 25-26 września 2021
Elana II Toruń 1-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 26 września, 12:00
Start Warlubie 1-0 Wojownik Wabcz 25 września, 15:00
Olimpia II Grudziądz 1-2 Victoria Czernikowo 26 września, 12:00
Unia Wąbrzeźno 0-2 Polonia Bydgoszcz 25 września, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-2 Rawys Raciąż 25 września, 16:00
Victoria Koronowo 3-3 Victoria Lisewo 25 września, 16:00
Sokół Radomin 3-3 Pomorzanin Serock 26 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-1 Mustang Ostaszewo 25 września, 16:00
8. kolejka: 2-3 października 2021
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-1 Mustang Ostaszewo 2 października, 15:00
Pomorzanin Serock 4-0 Promień Kowalewo Pomorskie 2 października, 15:00
Victoria Lisewo 0-1 Sokół Radomin 2 października, 15:00
Rawys Raciąż 5-1 Victoria Koronowo 3 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz 1-0 Krajna Sępólno Krajeńskie 2 października, 11:00
Victoria Czernikowo 3-1 Unia Wąbrzeźno 2 października, 14:00
Wojownik Wabcz 2-1 Olimpia II Grudziądz 2 października, 15:00
Elana II Toruń 1-0 Start Warlubie 2 października, 12:00
9. kolejka: 9-10 października 2021
Start Warlubie 1-2 LKS Dąbrowa Chełmińska 9 października, 14:00
Olimpia II Grudziądz 1-7 Elana II Toruń 10 października, 12:00
Unia Wąbrzeźno 3-0 Wojownik Wabcz 9 października, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Victoria Czernikowo 9 października, 15:00
Victoria Koronowo 0-1 Polonia Bydgoszcz 9 października, 15:00
Sokół Radomin 1-2 Rawys Raciąż 9 października, 13:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-2 Victoria Lisewo 9 października, 16:00
Mustang Ostaszewo 0-1 Pomorzanin Serock 9 października, 15:30
10. kolejka: 16-17 października 2021
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-1 Pomorzanin Serock 16 października, 15:00
Victoria Lisewo 0-5 Mustang Ostaszewo 16 października, 15:00
Rawys Raciąż 7-1 Promień Kowalewo Pomorskie 16 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Sokół Radomin 16 października, 11:00
Victoria Czernikowo 3-2 Victoria Koronowo 16 października, 13:30
Wojownik Wabcz 0-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 16 października, 15:00
Elana II Toruń 1-1 Unia Wąbrzeźno 17 października, 11:00
Start Warlubie 2-0 Olimpia II Grudziądz 16 października, 14:00
11. kolejka: 23-24 października 2021
Olimpia II Grudziądz 2-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 24 października, 12:00
Unia Wąbrzeźno 3-0 Start Warlubie 23 października, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-3 Elana II Toruń 23 października, 14:00
Victoria Koronowo 1-1 Wojownik Wabcz 23 października, 15:00
Sokół Radomin 4-3 Victoria Czernikowo 24 października, 12:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-7 Polonia Bydgoszcz 23 października, 15:00
Mustang Ostaszewo 1-4 Rawys Raciąż 23 października, 15:00
Pomorzanin Serock 3-0 Victoria Lisewo 23 października, 15:00
12. kolejka: 30-31 października 2021
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-1 Victoria Lisewo 30 października, 14:00
Rawys Raciąż 0-2 Pomorzanin Serock 31 października, 14:00
Polonia Bydgoszcz 1-1 Mustang Ostaszewo 30 października, 12:30
Victoria Czernikowo 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 30 października, 14:00
Wojownik Wabcz 2-2 Sokół Radomin 30 października, 14:00
Elana II Toruń 4-1 Victoria Koronowo 31 października, 12:00
Start Warlubie 3-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 30 października, 13:00
Olimpia II Grudziądz 4-1 Unia Wąbrzeźno 30 października, 12:00
13. kolejka: 6-7 listopada 2021
Unia Wąbrzeźno 1-5 LKS Dąbrowa Chełmińska 6 listopada, 13:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 1-5 Olimpia II Grudziądz 6 listopada, 14:00
Victoria Koronowo 1-2 Start Warlubie 6 listopada, 13:00
Sokół Radomin 1-1 Elana II Toruń 6 listopada, 12:00
Promień Kowalewo Pomorskie 4-2 Wojownik Wabcz 6 listopada, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Victoria Czernikowo 6 listopada, 13:30
Pomorzanin Serock 1-1 Polonia Bydgoszcz 6 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 3-2 Rawys Raciąż 6 listopada, 11:00
14. kolejka: 11 listopada 2021
LKS Dąbrowa Chełmińska 6-1 Rawys Raciąż 11 listopada, 11:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Victoria Lisewo 11 listopada, 11:00
Victoria Czernikowo 0-3 Pomorzanin Serock 11 listopada, 12:00
Wojownik Wabcz 1-3 Mustang Ostaszewo 11 listopada, 13:00
Elana II Toruń 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 11 listopada, 12:00
Start Warlubie 5-1 Sokół Radomin 11 listopada, 12:00
Olimpia II Grudziądz 2-0 Victoria Koronowo 11 listopada, 12:00
Unia Wąbrzeźno 1-1 Krajna Sępólno Krajeńskie 11 listopada, 12:00
15. kolejka: 13-14 listopada 2021
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 14 listopada, 13:00
Victoria Koronowo 2-3 Unia Wąbrzeźno 14 listopada, 12:00
Sokół Radomin 2-1 Olimpia II Grudziądz 14 listopada, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 Start Warlubie 14 listopada, 14:00
Mustang Ostaszewo 1-5 Elana II Toruń 14 listopada, 11:00
Pomorzanin Serock 0-0 Wojownik Wabcz 13 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 3-3 Victoria Czernikowo 13 listopada, 13:00
Rawys Raciąż 0-2 Polonia Bydgoszcz 14 listopada, 13:00
16. kolejka: 19-20 marca 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-1 Polonia Bydgoszcz  19 marca, 15:00
Rawys Raciąż 2-1 Victoria Czernikowo  19 marca, 14:00
Victoria Lisewo 1-1 Wojownik Wabcz  19 marca, 15:00
Pomorzanin Serock 1-0 Elana II Toruń  19 marca, 15:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Start Warlubie  20 marca, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-6 Olimpia II Grudziądz  19 marca, 11:00
Sokół Radomin 2-1 Unia Wąbrzeźno  19 marca, 12:00
Victoria Koronowo 0-4 Krajna Sępólno Krajeńskie  19 marca, 14:00
17. kolejka: 26-27 marca 2022
Victoria Koronowo 0-3 LKS Dąbrowa Chełmińska  26 marca, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-0 Sokół Radomin  26 marca, 15:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 Promień Kowalewo Pomorskie  26 marca, 16:00
Olimpia II Grudziądz 8-0 Mustang Ostaszewo  27 marca, 12:00
Start Warlubie 0-0 Pomorzanin Serock  26 marca, 14:00
Elana II Toruń 7-0 Victoria Lisewo  26 marca, 14:00
Wojownik Wabcz 2-2 Rawys Raciąż  27 marca, 15:00
Victoria Czernikowo 0-1 Polonia Bydgoszcz  26 marca, 14:00
18. kolejka: 2-3 kwietnia 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-2 Victoria Czernikowo  2 kwietnia, 16:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Wojownik Wabcz  2 kwietnia, 11:00
Rawys Raciąż 0-3 Elana II Toruń  3 kwietnia, 15:00
Victoria Lisewo 4-1 Start Warlubie  2 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Serock 1-1 Olimpia II Grudziądz  2 kwietnia, 15:00
Mustang Ostaszewo 4-2 Unia Wąbrzeźno  2 kwietnia, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-3 Krajna Sępólno Krajeńskie  2 kwietnia, 16:00
Sokół Radomin 1-0 Victoria Koronowo  3 kwietnia, 16:00
19. kolejka: 9-10 kwietnia 2022
Sokół Radomin 3-3 LKS Dąbrowa Chełmińska  9 kwietnia, 16:00
Victoria Koronowo 5-0 Promień Kowalewo Pomorskie  9 kwietnia, 14:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-0 Mustang Ostaszewo  9 kwietnia, 15:00
Unia Wąbrzeźno 0-2 Pomorzanin Serock  9 kwietnia, 17:00
Olimpia II Grudziądz 2-2 Victoria Lisewo  10 kwietnia, 12:00
Start Warlubie 4-1 Rawys Raciąż  9 kwietnia, 14:00
Elana II Toruń 2-1 Polonia Bydgoszcz  9 kwietnia, 16:00
Wojownik Wabcz 1-3 Victoria Czernikowo  9 kwietnia, 16:00
20. kolejka: 16 kwietnia 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-0 Wojownik Wabcz  16 kwietnia, 12:00
Victoria Czernikowo 1-2 Elana II Toruń  16 kwietnia, 14:00
Polonia Bydgoszcz 6-0 Start Warlubie  16 kwietnia, 11:00
Rawys Raciąż 3-1 Olimpia II Grudziądz  16 kwietnia, 16:00
Victoria Lisewo 5-1 Unia Wąbrzeźno  16 kwietnia, 11:00
Pomorzanin Serock 3-0 Krajna Sępólno Krajeńskie  16 kwietnia, 15:00
Mustang Ostaszewo 2-1 Victoria Koronowo  16 kwietnia, 13:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-3 Sokół Radomin  16 kwietnia, 15:00
21. kolejka: 23-24 kwietnia 2022
Promień Kowalewo Pomorskie 1-3 LKS Dąbrowa Chełmińska  23 kwietnia, 17:00
Sokół Radomin 3-0 Mustang Ostaszewo  23 kwietnia, 17:00
Victoria Koronowo 0-0 Pomorzanin Serock  24 kwietnia, 16:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 Victoria Lisewo  23 kwietnia, 13:00
Unia Wąbrzeźno 2-2 Rawys Raciąż  23 kwietnia, 14:00
Olimpia II Grudziądz 0-0 Polonia Bydgoszcz  23 kwietnia, 12:00
Start Warlubie 3-6 Victoria Czernikowo  23 kwietnia, 12:00
Elana II Toruń 4-0 Wojownik Wabcz  23 kwietnia, 16:00
22. kolejka: 30 kwietnia – 1 maja 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-1 Elana II Toruń  30 kwietnia, 16:00
Wojownik Wabcz 2-1 Start Warlubie  30 kwietnia, 16:00
Victoria Czernikowo 0-5 Olimpia II Grudziądz  30 kwietnia, 13:00
Polonia Bydgoszcz 5-0 Unia Wąbrzeźno  30 kwietnia, 11:00
Rawys Raciąż 3-0 Krajna Sępólno Krajeńskie  18 maja, 18:00
Victoria Lisewo 3-2 Victoria Koronowo  30 kwietnia, 11:00
Pomorzanin Serock 2-0 Sokół Radomin  30 kwietnia, 11:00
Mustang Ostaszewo 2-4 Promień Kowalewo Pomorskie  30 kwietnia, 16:15
23. kolejka: 7-8 maja 2022
Mustang Ostaszewo 2-0 LKS Dąbrowa Chełmińska  8 maja, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-4 Pomorzanin Serock  7 maja, 17:00
Sokół Radomin 3-2 Victoria Lisewo  7 maja, 17:00
Victoria Koronowo 2-1 Rawys Raciąż  7 maja, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-1 Polonia Bydgoszcz  7 maja, 15:00
Unia Wąbrzeźno 0-6 Victoria Czernikowo  7 maja, 17:00
Olimpia II Grudziądz 4-0 Wojownik Wabcz  7 maja, 16:00
Start Warlubie 1-2 Elana II Toruń  7 maja, 14:00
24. kolejka: 14-15 maja 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-0 Start Warlubie  14 maja, 16:00
Elana II Toruń 3-0 Olimpia II Grudziądz  walkower
Wojownik Wabcz 1-3 Unia Wąbrzeźno  14 maja, 16:00
Victoria Czernikowo 3-1 Krajna Sępólno Krajeńskie  14 maja, 13:00
Polonia Bydgoszcz 2-0 Victoria Koronowo  14 maja, 11:00
Rawys Raciąż 3-0 Sokół Radomin  walkower
Victoria Lisewo 0-0 Promień Kowalewo Pomorskie  14 maja, 12:00
Pomorzanin Serock 1-0 Mustang Ostaszewo  11 maja, 18:15
25. kolejka: 21-22 maja 2022
Pomorzanin Serock 2-1 LKS Dąbrowa Chełmińska  21 maja, 15:00
Mustang Ostaszewo 4-3 Victoria Lisewo  21 maja, 15:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-0 Rawys Raciąż  21 maja, 17:00
Sokół Radomin 1-7 Polonia Bydgoszcz  21 maja, 11:00
Victoria Koronowo 0-2 Victoria Czernikowo  21 maja, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 7-0 Wojownik Wabcz  21 maja, 15:00
Unia Wąbrzeźno 0-3 Elana II Toruń  21 maja, 17:00
Olimpia II Grudziądz 9-0 Start Warlubie  22 maja, 12:00
26. kolejka: 28-29 maja 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-4 Olimpia II Grudziądz  28 maja, 17:00
Start Warlubie 2-3 Unia Wąbrzeźno  28 maja, 18:00
Elana II Toruń 7-1 Krajna Sępólno Krajeńskie  28 maja, 16:00
Wojownik Wabcz 3-4 Victoria Koronowo  28 maja, 16:00
Victoria Czernikowo 3-1 Sokół Radomin  28 maja, 17:00
Polonia Bydgoszcz 5-1 Promień Kowalewo Pomorskie  28 maja, 11:00
Rawys Raciąż 1-3 Mustang Ostaszewo  28 maja, 17:00
Victoria Lisewo 0-1 Pomorzanin Serock  28 maja, 17:00
27. kolejka: 4-5 czerwca 2022
Victoria Lisewo 1-4 LKS Dąbrowa Chełmińska  4 czerwca, 16:00
Pomorzanin Serock 1-0 Rawys Raciąż  4 czerwca, 15:00
Mustang Ostaszewo 0-0 Polonia Bydgoszcz  5 czerwca, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 Victoria Czernikowo  3 czerwca, 18:00
Sokół Radomin 4-3 Wojownik Wabcz  4 czerwca, 17:00
Victoria Koronowo 0-2 Elana II Toruń  4 czerwca, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 2-1 Start Warlubie  4 czerwca, 15:00
Unia Wąbrzeźno 5-0 Olimpia II Grudziądz  4 czerwca, 17:00
28. kolejka: 11-12 czerwca 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-0 Unia Wąbrzeźno  11 czerwca, 16:00
Olimpia II Grudziądz 0-0 Krajna Sępólno Krajeńskie  12 czerwca, 11:00
Start Warlubie 4-3 Victoria Koronowo  11 czerwca, 12:00
Elana II Toruń 5-0 Sokół Radomin  12 czerwca, 16:00
Wojownik Wabcz 2-0 Promień Kowalewo Pomorskie  11 czerwca, 16:00
Victoria Czernikowo 3-0 Mustang Ostaszewo  11 czerwca, 13:00
Polonia Bydgoszcz 0-1 Pomorzanin Serock  11 czerwca, 11:00
Rawys Raciąż 2-1 Victoria Lisewo  11 czerwca, 17:00
29. kolejka: 16 czerwca 2022
Rawys Raciąż 1-0 LKS Dąbrowa Chełmińska  16 czerwca, 17:00
Victoria Lisewo 1-4 Polonia Bydgoszcz  16 czerwca, 12:00
Pomorzanin Serock 5-1 Victoria Czernikowo  16 czerwca, 15:00
Mustang Ostaszewo 4-1 Wojownik Wabcz  16 czerwca, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-4 Elana II Toruń  16 czerwca, 17:00
Sokół Radomin 7-9 Start Warlubie  16 czerwca, 11:00
Victoria Koronowo 0-5 Olimpia II Grudziądz  16 czerwca, 15:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-1 Unia Wąbrzeźno  16 czerwca, 11:00
30. kolejka: 19 czerwca 2022
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-1 Krajna Sępólno Krajeńskie  19 czerwca, 11:00
Unia Wąbrzeźno 0-1 Victoria Koronowo  19 czerwca, 11:00
Olimpia II Grudziądz 7-2 Sokół Radomin  19 czerwca, 11:00
Start Warlubie 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie  19 czerwca, 11:00
Elana II Toruń 3-0 Mustang Ostaszewo  19 czerwca, 11:00
Wojownik Wabcz 0-4 Pomorzanin Serock  19 czerwca, 11:00
Victoria Czernikowo 0-1 Victoria Lisewo  19 czerwca, 11:00
Polonia Bydgoszcz 3-0 Rawys Raciąż  walkower

Brak możliwości komentowania