Ostatni mecz sezonu

W niedzielę, 19 czerwca, Unia rozegra u siebie ostatnie spotkanie sezonu 2021/2022. Rywalem niebiesko-białych będzie Victoria Koronowo.

Goście z 22 punktami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, jednak wciąż walczą o utrzymanie. W rundzie wiosennej piłkarze z Koronowa pokonali u siebie Promień Kowalewo Pomorskie, Rawysa Raciąż oraz zremisowali z Pomorzaninem Serock. Na wyjeździe wygrali natomiast z Wojownikiem Wabcz. Ewentualna wygrana w Wąbrzeźnie może dać Victorii szanse na trzymanie, jednak aby tak się stało swój mecz musi przegrać lub zremisować Promień Kowalewo Pomorskie, który zmierzy się na wyjeździe ze Startem Warlubie.
Jesienią, po emocjonującym meczu, unici wygrali w Koronowie 3:2. Mamy nadzieję, że niebiesko-biali ponownie będą górą i w dobrym stylu zakończą mijający sezon.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na niedzielny mecz z Victorią Koronowo i zachęcamy do aktywnego wspierania wąbrzeskiej drużyny!

30. kolejka klasy okręgowej KEEZA:
Unia Wąbrzeźno – Victoria Kornowo: 19.06.2022 (niedziela), godzina: 11:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.

Napisz komentarz