Porażka z czwartoligowcem

Piąty mecz kontrolny za Unią. Tym razem wąbrzeska drużyna musiała uznać wyższość Orląt Aleksandrów Kujawski.

Wynik spotkania w 18. minucie otworzył zespół gości. Unici wyrównali tuż przed przerwą po trafieniu Bartłomieja Kosińskiego, a po wznowieniu gry, w 59. minucie, drugą bramkę zdobył Paweł Marszałek. Niestety ostatnie zdanie w meczu należało do Orląt. W 76. minucie rywale doprowadzili do remisu, a wkrótce potem zdobyli dwa kolejne gole.
Mimo porażki unici zaprezentowali się z dobrej strony. Z meczu na mecz forma naszej drużyny poprawia się i budzi optymizm przed zbliżającą się rundą wiosenną.
Kolejny sparing Unia rozegra w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem wąbrzeźnian będą Błękitni Podwiesk. Spotkanie odbędzie się w Wąbrzeźnie o godzinie 14:00.

Unia Wąbrzeźno – Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:4 (1:1)