Tylko remis z Krajną

Unia kolejny raz traci punkt w ważnym meczu. Tym razem wąbrzeźnianie zremisowali u siebie z ostatnią drużyną klasy okręgowej.

Od początku meczu Unia była stroną przeważającą. Nasi piłkarze dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie przekładało się to na akcje bramkowe. Najlepszą sytuację do zdobycia gola miał w 14. minucie Marcin Gołąb, jednak jego uderzenie przeleciało nad bramką. Krajna zagrożenie stwarzała po stałych fragmentach gry.
Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Dopiero w 83. minucie upragnione prowadzenie dał Unii Radosław Drapiewski. Niestety w 89. minucie goście wyrównali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a chwilę później trafili w słupek. W ostatnich sekundach losy meczu mógł odwrócić Aron Maciejewski, ale jego strzał zdołał obronić bramkarz Krajny.

Unia Wąbrzeźno – Krajna Sępólno Krajeńskie 1:1 (0:0)
Bramki:
1:0 R. Drapiewski (83′), 1:1 Ł. Hernik (89′)

Unia: M. Grodzicki – R. Drapiewski, B. Goszka, B. Kosiński (68′ żk) – S. Jabłoński, F. Ciechacki (31′ żk; 68′ S. Drozdalski, 90+’ żk), A. Maciejewski, J. Strzykowski (80′ W. Leis), P. Marszałek (68′ J. Mroczka) – M. Gołąb, P. Mazurowski

Fotorelacja: Unia Wąbrzeźno – Krajna Sępólno Krajeńskie: 26 zdjęć (foto. Radek Cisło)

Napisz komentarz