Kolejna porażka Unii

Piłkarze wąbrzeskiej Unii wciąż są w dołku. W sobotę niebiesko-biali przegrali z Polonią Bydgoszcz i tym samym ponieśli czwartą porażkę z rzędu.

Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod dyktando Polonii. Goście dłużej utrzymywali się przy piłce i często znajdowali się pod polem karnym Unii. Wąbrzeźnianie potrafili jednak skutecznie się bronić. Nasi piłkarze próbowali dodatkowo swoich sił w kontrataku, ale żadna z akcji nie zagroziła poważnie bydgoskiej bramce.
Po przerwie unici zagrali odważniej i kilkukrotnie zmusili golkipera Polonii do większego wysiłku. Niestety po kilkunastu minutach bydgoszczanie ponownie doszli do głosu. W 67. Jakub Grzywaczewski pogubił się przy wyprowadzeniu piłki, którą błyskawicznie przejęli poloniści i po składnej akcji otworzyli wynik meczu za sprawą Jakuba Makowskiego. Niebiesko-biali nie byli w stanie odpowiedzieć rywalom. W 83. minucie Polonia ustaliła wynik meczu po bramce z rzutu karnego Szymona Duszy.

Unia Wąbrzeźno – Polonia Bydgoszcz 0:2 (0:0)
Bramki:
0:1 J. Makowski (67′), 0:2 S. Dusza (83′-karny)

Unia: M. Grodzicki – S. Jabłoński, R. Drapiewski, J. Grzywaczewski (85′ żk), B. Rojek (67′ D. Kalinowski) – M. Wojdak (67′ P. Marszałek), W. Leis, A. Maciejewski (45+’ żk; 79′ S. Drozdalski), B. Kosiński (61′ żk; 82′ J. Strzykowski) – J. Godlewski, P. Mazurowski

Fotorelacja: Unia Wąbrzeźno – Polonia Bydgoszcz: 37 zdjęć (foto. Radek Cisło)

Napisz komentarz