Polonia przyjeżdża do Wąbrzeźna

Przed nami 7. kolejka klasy okręgowej. Piłkarze Unii zmierzą się w Wąbrzeźnie z Polonią Bydgoszcz.

Wszyscy kibice Unii z pewnością pamiętają ubiegłoroczną potyczkę pomiędzy obiema drużynami, kiedy wąbrzeźnianie rozgromili bydgoszczan na inaugurację sezonu aż 6:1. Niestety w obecnych rozgrywkach powtórzenie takiego wyniku wydaje się wręcz nierealne. Polonia nie przegrała jeszcze meczu i po trzech spotkaniach wygranych i trzech remisach zajmuje aktualnie 4. miejsce w lidze. W ostatniej kolejce poloniści zremisowali u siebie z Olimpią II Grudziądz 1:1.
Unici z kolei przed tygodniem przegrali na wyjeździe z Rawysem Raciąż 0:1. Dla niebiesko-białych była to trzecia porażka z rzędu, która zepchnęła ich na ostatnią pozycję w tabeli. Mecz z Polonią będzie zatem dobrą okazją do przełamania i zdobycia cennych punktów.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na sobotni mecz z Polonią Bydgoszcz i zachęcamy do aktywnego wspierania wąbrzeskiej drużyny!

5. kolejka klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – Polonia Bydgoszcz: 25.09.2021 (sobota), godzina: 16:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.

Napisz komentarz