Weekend drużyn młodzieżowych

W najbliższy weekend kolejne mecze ligowe rozegrają drużyny młodzieżowe Unii. Do boju staną prawie wszystkie zespoły. Pauzować będą jedynie trampkarze oraz skrzaty.

W sobotę juniorzy młodsi zagrają u siebie z Iskrą Ciechocin. Podopieczni Sebastiana Isbrandta nie najlepiej rozpoczęli sezon i w pierwszych dwóch kolejkach zanotowali porażki. Z kolei w ostatniej serii spotkań unici rozgromili na wyjeździe Promień Kowalewo Pomorskie aż 15:2. Po trzech meczach niebiesko-biali zajmują czwarte miejsce w tabeli. Mamy nadzieję, że po niedzielnym pojedynku wąbrzeźnianie wzbogacą się o kolejne punkty. Spotkanie z Iskrą Ciechocin obędzie się o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim.
W weekend meczu nie rozegrają trampkarze. Spotkanie drużyny Jarosław Rybszlegera z JAcademy Bydgoszcz zostało przełożone na 13 października.
Młodzicy prowadzeni przez Roberta Tomaszewskiego w niedzielę o godzinie 11:00 zagrają na wyjeździe z Legią Chełmża. W dwóch dotychczasowych meczach z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie i Żakiem Zbiczno unici ponieśli porażki. Niedzielne spotkanie będzie zatem doskonałą okazją do rehabilitacji.
Pierwsze mecze w bieżącym sezonie rozegrają orlicy oraz żacy. Orlicy z rocznika 2011 w niedzielę pojadą na turniej do Głogowa, natomiast o rok młodsi zawodnicy będą rywalizować w sobotę w Brodnicy.
Również w sobotę zagrają żacy z rocznika 2013, którzy wybiorą się na zawody do Starogrodu. Z kolei w niedzielę unici z rocznika 2014 zagrają turniej w Małym Czystym.

Plan spotkań unijnych drużyn na najbliższy weekend:
Juniorzy młodsi: Unia Wąbrzeźno – Iskra Ciechocin: sobota, 10:00, Stadion Miejski w Wąbrzeźnie;
Młodzicy: Legia Chełmża – Unia Wąbrzeźno: niedziela, 11:00, stadion przy ul. 3-go maja 18 w Chełmży.
Orlicy 2011: turniej w Głogowie, niedziela, 11:00.
Orlicy 2012: turniej w Brodnicy, sobota, 10:00.
Żacy 2013: turniej w Starogrodzie, sobota, 10:00.
Żacy 2014: turniej w Małym Czystym, niedziela, 12:30.

Napisz komentarz