Odnieść wiktorię nad Victorią

W sobotę unici rozegrają spotkanie 5. kolejki klasy okręgowej. Wąbrzeźnianie na własnym stadionie podejmą Victorię Lisewo.

Rywale po czterech spotkaniach mają na koncie cztery punkty i zajmują 13. miejsce w tabeli – o dwa oczka wyżej niż Unia. W inauguracyjnym meczu piłkarze z Lisewa zremisowali w derbach z Wojownikiem Wabcz, natomiast w dwóch kolejnych pojedynkach przegrali z Elaną II Toruń oraz Startem Warlubie. Pierwsze zwycięstwo Victoria odniosła przed tygodniem, kiedy pokonała u siebie lidera, Olimpię II Grudziądz, 3:1.
Z kolei piłkarze Unii w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Pomorzaninem Serock 0:2. Niebiesko-biali skutecznie bronili się przez pierwszą połowę, jednak po przerwie serocczanie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Pojedynek z Victorią Lisewo będzie zatem doskonałą okazją do rehabilitacji. Ewentualne zwycięstwo sprawi, że wąbrzeźnianie poprawią swoją sytuację w tabeli i już w początkowej fazie sezonu nie będą tracić dystansu do rywali.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na sobotni mecz z Victorią Lisewo i zachęcamy do aktywnego wspierania wąbrzeskiej drużyny!

5. kolejka klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – Victoria Lisewo: 11.09.2021 (sobota), godzina: 17:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.