Startuje klasa okręgowa!

Już jutro rozgrywki wznowi klasa okręgowa. W inauguracyjnym spotkaniu Unia zagra u siebie z Sokołem Radomin.

Poprzedni sezon piłkarze Sokoła ukończyli na 8. miejscu w tabeli. Szczególnie dobra w ich wykonaniu była runda jesienna, po której zajmowali 3. pozycję. Wiosną spisywali się już gorzej, co skutkowało spadkiem o pięć oczek w ligowej klasyfikacji
W przedsezonowych meczach kontrolnych Sokół zremisował 3:3 z Pomorzaninem Toruń oraz z Drwęca Golub Dobrzyń. Przed tygodniem, w ostatnim sparingu, pokonał z kolei A-klasowy Grot Kowalki 6:3.
Unici natomiast po dobrej rundzie wiosennej zdołali obronić się przed spadkiem z klasy okręgowej. Niestety w przygotowaniach do nowego sezonu wąbrzeźnianie początkowo grali ze zmiennym szczęściem. Z bardzo dobrej strony podopieczni Dawida Zamiatowskiego zaprezentowali się tydzień temu, kiedy pokonali na wyjeździe Zdrój Ciechocinek 4:1.
Mamy nadzieję, że Unia podtrzyma formę z końcowej fazy przygotowań i jutrzejsze spotkanie zakończy ze zdobyczą punktową. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz i zachęcamy do aktywnego wspierania wąbrzeskiej drużyny!

1. kolejka klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – Sokół Radomin: 14.08.2021 (sobota), godzina: 17:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.

Napisz komentarz