Sparing na piątkę

W minioną sobotę piłkarze Unii rozegrali sparing z STS Zamek Bierzgłowski. Po jednostronnym pojedynku wąbrzeźnianie gładko pokonali swoich przeciwników.

Od pierwszych minut spotkanie toczyło się pod dyktando unitów. W 11. minucie wynik otworzył Bartłomiej Kosiński, a chwilę później prowadzenie podwyższył jeden z zawodników testowanych. Trzecią bramkę dla niebiesko-białych zdobył w 25. minucie Aron Maciejewski.
Po przerwie piłkarze Unii nadal dominowali na boisku i nie pozwalali rywalom chociażby na stworzenie akcji ofensywnej. Wynik spotkania ustalił Radosław Drapiewski, który w 68. i 72. minucie pięknymi uderzeniami pokonał golkipera rywali.

Unia Wąbrzeźno – STS Zamek Bierzgłowski 5:0 (3:0)
Bramki:
1:0 B. Kosiński (11′), 2:0 zawodnik testowany (17′), 3:0 A. Maciejewski (25′), 4:0 R. Drapiewski (68′), 5:0 R. Drapiewski (72′)

Unia: P. Adamczyk – zawodnik testowany, E. Grendzicki, S. Kołodziejczak, D. Kalinowski – P. Marszałek, A. Maciejewski, zawodnik testowany, B. Kosiński – J. Godlewski, S. Marszałek.
Na zmiany wchodzili: M. Grodzicki – R. Drapiewski, W. Leis, T. Liszaj, E. Gajewski.

Fotorelacja: Unia Wąbrzeźno – STS Zamek Bierzgłowski: 30 zdjęć (foto. Radek Cisło)